مجری ساختمان ها
 
۱۳۹۶/۱۲/۲۷
صفحه اصلی
blueline
 
 
شرح خبر
مراسم تجليل از بازنشستگان سازمان مجري برگزار شد
مراسم تجليل از بازنشستگان سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي با حضور ، مهندس عليزاده، معاون وزير راه و شهرسازي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي در مراسم امروز،23 ارديبهشت94، معاون وزير راه و شهرسازي از همكاران اين سازمان كه به تازگي بازنشسته شده اند، با اهداي لوح يادبود تجليل كرد.
مهندس عليزاده در اين مراسم از بازنشستگان به عنوان گنجينه هاي ارزشمند سازمان ياد كرد و گفت: بازنشستگي شروع مرحله جديدي از زندگي است كه مي تواند با فرصت بيشتر براي خدمت به اجتماع و خانواده همراه باشد.
مديرعامل سازمان ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي با بيان اينكه كارمندان بازنشسته پس از سالها تلاش با پاكدستي و خوشنامي در حال ترك سازمان هستند، افزود: پاكدستي سرمايه اي است كه جز با عنايت خداوند ،ذهن پاك و تلاش گسترده بدست نمي آيد.
وي ادامه داد: امروز درحالي شاهد بازنشسته شدن جمعي از همكاران هستيم كه سازمان مجري وارد سومين دهه از حيات خود شده است و حدود200 پروژه بيمارستاني در سراسر كشور به همت كاركنان سازمان ساخته شده اند.
معاون وزير راه وشهرسازي تصريح كرد: علاوه بر فضاهاي درماني ، كاركنان سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي در ساخت پروژه هاي شاخصي مانند مركز همايش هاي بين المللي جمهوري اسلامي ايران و فضاهاي لازم پس از زلزله بم نقش آفريني كرده اند.
وي با تأكيد براينكه چشم هاي زيادي به عملكرد كاركنان سازمان مجري دوخته شده است، اظهار اميدواري كرد همكاران بازنشسته همچنان در خدمت به جامعه موفق باشند.
169 تعداد بازدید:
نویسنده:
منبع خبر:
1394/02/23 تاریخ ثبت:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
 
تعداد بازدیدکنندگان امروز 34
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 173
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 598332
تعداد کاربران بر خط 28
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
آئين نامه و بخشنامه ها
مقالات و نشريات
نظام پيشنهادات 
© کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت براي سازمان مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي و عمومي محفوظ مي باشد.
 
Powered by DorsaPortal