مجری ساختمان ها
 
۱۳۹۶/۱۲/۴
صفحه اصلی
blueline
 
 
شرح خبر
مجتمع 56 واحدي نگين البرز با حضور معاون وزير راه و شهرسازي به بهره برداري رسيد
مجتمع 56 واحدي نگين البرز كه تعاوني مسكن كاركنان وزارت مسكن و شهرسازي و سازمانهاي تابعه آن را احداث كرده است، با حضور معاون وزير راه و شهرسازي افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي، رئيس هيئت مديره تعاوني مسكن كاركنان وزارت مسكن و شهرسازي و سازمانهاي تابعه درباره اين پروژه مسكوني كه 17 شهريور 94 با حضور مهندس عليزاده به بهره برداري رسيد، اظهار داشت: مجتمع 56 واحدي نگين البرز در 8 طبقه 7 واحدي با استفاده از مصالح درجه يك ايراني احداث شده و در اجراي اين پروژه كليه آئين نامه ها و ضوابط فني و مهندسي رعايت و لحاظ شده است.
علي راستاد با بيان اينكه پروژه ياد شده در زميني بالغ بر 3200 مترمربع احداث شده است و در مجموع حدود 11 هزار مترمربع زيربنا دارد، گفت: متراژ واحدهاي مسكوني نيز از 100 تا 145 متري متغير است.
وي با اشاره به اينكه عمليات ساخت مجتمع نگين البرز از آبان 91 شروع شد و قرار بود در آبان 94 خاتمه يابد ، تصريح كرد: خوشبختانه دو ماه قبل از موعد مقرر موفق شديم پروژه را تكميل كنيم.
رئيس هيئت مديره تعاوني مسكن كاركنان وزارت مسكن و شهرسازي و سازمانهاي تابعه افزود: واحدهاي ساخته شده با قيمت تمام شده و با نازل ترين قيمت در اختيار صاحبان قرار خواهد گرفت .
راستاد به تجربه موفق تعاوني مسكن كاركنان وزارت مسكن و شهرسازي و سازمانهاي تابعه در سال هاي گذشته اشاره و خاطر نشان ساخت در صورت حمايت و در نظر گرفتن تسهيلات از طرف مبادي امر اين شركت آمادگي براي ساخت مسكن كاركنان سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي را با بهترين كيفيت و حداقل قيمت در كوتاه ترين زمان ممكن را دارد .
گفتني است در مراسم بهره برداري از مجتمع 56 واحدي نگين البرز كه با حضور معاون وزير راه و شهرسازي انجام شد، حسن محمد حسيني نيز به عنوان مديرعامل تعاوني مسكن كاركنان وزارت مسكن و شهرسازي و سازمانهاي تابعه، گزارشي از روند اجراي پروژه و مشخصات آن ارائه كرد.
وي با بيان اينكه طراحي پروژه بدست مهندسان مشاور انجام شده است، گفت: استفاده حداكثري از كليه فضاها و كمترين هدر رفت ممكن دركنار نورگيري مناسب از نكات حائز اهميت در اجراي پروژه نگين البرز است.
مديرعامل تعاوني مسكن كاركنان وزارت مسكن و شهرسازي و سازمانهاي تابعه افزود: ايجاد فضا براي كاربري هاي مختلف ، محوطه سازي با بهترين كيفيت براي استفاده ساكنان از ديگر مشخصات پروژه نگين البرز هستند.
وي نيز براي اجرا وتامين مسكن براي كاركنان سازمان مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي و عمومي از جانب شركت تعاوني اعلام آمادگي كرد.
 
  
   
   
   
 

306 تعداد بازدید:
نویسنده:
منبع خبر:
1394/06/25 تاریخ ثبت:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
 
تعداد بازدیدکنندگان امروز 5
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 127
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 594882
تعداد کاربران بر خط 30
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
آئين نامه و بخشنامه ها
مقالات و نشريات
نظام پيشنهادات 
© کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت براي سازمان مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي و عمومي محفوظ مي باشد.
 
Powered by DorsaPortal