مجری ساختمان ها
 
۱۳۹۶/۱۲/۲۷
صفحه اصلی
blueline
 
 
شرح خبر
معاون وزير راه و شهرسازي تأكيد كرد:
نظارت بر اجراي جزئيات در پروژ‌هاي عمراني تشديد شود
معاون وزير راه و شهرسازي با تأكيد بر رعايت اصل ايمني در ساخت و ساز و اهميت دوچندان آن در پروژ‌هاي عمراني، بر لزوم تشديد نظارت‌ها روي اجراي جزئيات پروژه‌هايي كه خدمات رساني بي‌وقفه دارند، تأكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي، محمد جعفر عليزاده در مراسم معارفه سرپرست اداره كل اجراي طرح‌هاي ملي مناطق 3 و 4 اين سازمان با اشاره به بررسي بودجه پيشنهادي سال آينده در مجلس شوراي اسلامي، گفت: با توجه به شرايط اقتصادي كشور بايد تلاش كنيم از هر ريال بودجه درست، هدفمند و در راستاي خدمت به مردم استفاده شود.
مديرعامل سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي با بيان اينكه متأسفانه افراد حقيقي و حقوقي فراواني كه تخصصي در عرصه ساخت و ساز ندارند مي‌خواهند وارد اين عرصه شوند، اظهار داشت: بايد حساسيت ويژه‌اي نسبت به تخصصي بودن اين حوزه داشته باشيم.
عليزاده تصريح كرد: اين حساسيت هنگام اجراي پروژ‌هاي حياتي مانند بيمارستان‌ها دوچندان مي‌شود و بايد كليه فرآيندها و مراحل ساخت پروژه تحت نظارت دقيق قرار داشته باشد.
معاون وزير راه و شهرسازي با بيان‌ اينكه سازمان مجري چند طرح تحقيقاتي را در زمينه تخصصي فعاليت‌هاي خود به سرانجام رسانده است بر لزوم تشديد نظارت‌ها در مرحله‌ اجراي جزئيات پروژ‌هاي ساختماني تأكيد كرد.
گفتني است با ابلاغ معاون وزير راه وشهرسازي مهندس خليل محبت‌خواه به سمت سرپرست اداره كل اجراي طرح‌هاي ملي منطقه 3و4 سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي منصوب شد.
24 تعداد بازدید:
نویسنده:
منبع خبر:
1396/10/27 تاریخ ثبت:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
 
تعداد بازدیدکنندگان امروز 34
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 173
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 598332
تعداد کاربران بر خط 17
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
آئين نامه و بخشنامه ها
مقالات و نشريات
نظام پيشنهادات 
© کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت براي سازمان مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي و عمومي محفوظ مي باشد.
 
Powered by DorsaPortal