مجری ساختمان ها
 
۱۳۹۶/۱۲/۲۷
صفحه اصلی
blueline
 
 
شرح خبر
در جلسه معارفه سرپرست اداره پيمان و رسيدگي مطرح شد:
تأكيد معاون وزير راه و شهرسازي بر تقويت خود كنترلي در اجراي پروژ‌هاي عمراني
معاون وزير راه و شهرسازي با اشاره به اهميت اداره پيمان و رسيدگي در واگذاري مسئوليت اجراي پروژ‌ه‌ها به پيمانكاران و مشاوران، بر لزوم تشديد خودكنترلي‌ها در فرايندهاي مختلف تأكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي، محمد جعفر عليزاده در مراسم معارفه عليرضا نظري به عنوان سرپرست اداره پيمان و رسيدگي اين سازمان، اظهار داشت: هر ساختاري براي حركت مطلوب و سالم نيازمند وجود واحدهاي نظارتي است كه اين روند را تضمين كند.
مدير عامل سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي با بيان اينكه اداره پيمان و سيدگي نقش مهمي در كنترل و پايش فعاليت هاي سازمان دارد، گفت: اين اداره با انبوهي از آيين‌نامه‌ها، دستور‌العمل‌ها و فهرست‌بهاي سنگيني مواجه است كه كنترل امور پيمان و رسيدگي به آنها با دشواري‌هاي خاص خود مواجه است.
معاون وزير راه وشهرسازي ادامه داد: در كشورهاي پيشرفته خودكنترلي در كنار افزايش دوره تضمين و پاسخگويي كه گاه تا 50 سال نيز مي‌رسد، جاي بسياري از دستورالعمل‌هاي حجيم را گرفته است و پيگيري همين روند مي‌تواند نتيجه مثبتي در پروژ‌هاي عمراني داشته باشد.
عليزاده تصريح كرد: وقتي نظام خود كنترلي در اجراي پروژ‌هاي عمراني شكل مي‌گيرد، پيمانكاراني بوجود مي‌آيند كه از توان فني، اقتصادي و تخصصي لازم برخوردار هستند و كارفرما نيز نقش نظارت عاليه را برعهده دارد.
وي با تأكيد بر اينكه پيچيدگي و دشواري كار چيزي از مسئوليت‌ها كم نمي‌كند، گفت: نيروهاي تخصصي اداره پيمان و رسيدگي بايد خود را بروز نگه دارند و دقت خود را هنگام بررسي‌ها دوچندان كنند.
مدير عامل سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي افزود: از پيشنهادهايي كه بهبود روند اجراي امور را درپي داشته باشد استقبال مي‌كند.
گفتني است در مراسم امروز عليرضا نظري به عنوان سرپرست اداره پيمان و رسيدگي جايگزين قاسم قربانعلي زاده شد. قربانعلي زاده به تازگي به سمت عضو هيئت مديره و معاون برنامه‌ريزي و مهندسي سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي منصوب شده است.
44 تعداد بازدید:
نویسنده:
منبع خبر:
1396/11/10 تاریخ ثبت:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
 
تعداد بازدیدکنندگان امروز 34
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 173
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 598332
تعداد کاربران بر خط 21
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
آئين نامه و بخشنامه ها
مقالات و نشريات
نظام پيشنهادات 
© کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت براي سازمان مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي و عمومي محفوظ مي باشد.
 
Powered by DorsaPortal