مجری ساختمان ها
 
۱۳۹۶/۱۲/۲۷
صفحه اصلی
blueline
 
 
شرح خبر
معاون وزير راه و شهرسازي خبرداد:
تلاش همه جانبه سازمان مجري براي تكميل پروژه‌هاي بيمارستاني
معاون وزير راه و شهرسازي با اشاره به اهميت بخش سلامت و توجه ويژه دولت به اين حوزه گفت: سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي تلاش همه جانبه‌اي براي تكميل پروژه‌هاي بيمارستاني مي‌كند.
به گزارش روابط عمومي سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي، مهندس محمد جعفر عليزاده با بيان اينكه در بخشنامه‌اي به واحدهاي استاني در اولويت قرار دادن امور پروژه‌هاي بيمارستاني در دست تكميل مورد تأكيد قرار گرفته است، اظهار داشت: در جلسات توجيهي با عوامل اجرايي پروژه‌ها و اختصاص اعتبار مالي نيز پروژه‌هاي داراي پيشرفت فيزيكي بالا، بصورت ويژه مورد توجه هستند.
مديرعامل سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي با اشاره به برنامه ريزي تكميل 44 پروژه بيمارستاني در سال جاري و 36 پروژه ديگر در سال آينده، افزود: درحال حاضر با بازديد مستمر از پروژ هاي بيمارستاني و تشكيل كميته تحويل و بررسي پروژه‌ها تلاش همه‌جانبه‌اي براي تكميل بيمارستان‌ها در جريان است.
معاون وزير راه و شهرسازي به نمونه‌هايي از پروژه هاي بيمارستاني در آستانه تحويل سازمان مجري در نقاط مختلف كشور اشاره كرد و ادامه داد: پيشرفت فيزيكي بيمارستان 174 تختي خميني شهر به 97 درصد رسيده است و اين پروژه به عنوان قطب درماني غرب استان اصفهان مرحله آزمايش و تحويل را سپري مي‌كند.
مهندس عليزاده تصريح كرد: در جنوب استان كرمان نيز پروژه احداث بيمارستان 220 تختي سيرجان داراي 95 درصد پيشرفت فيزيكي است و در سال جاري افتتاح مي‌شود.
مديرعامل سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي، افزود: بيمارستان 140 تختي زرند كه در زلزله آسيب ديده بود در اولويت تكميل سازمان مجري قرار دارد و پيشنهاد تأمين اعتبار آن از محل قانون مديريت بحران ارائه شده است.
معاون وزير راه و شهرسازي به روند ساخت بيمارستان 230 تختي آيت‌الله بروجردي در استان لرستان نيز اشاره كرد و اظهار داشت: اين پروژه با 85 درصد پيشرفت فيزيكي نيز در فهرست پروژه‌هاي تكميلي سال 95 قرار دارد.

216 تعداد بازدید:
نویسنده:
منبع خبر:
1395/09/23 تاریخ ثبت:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
 
تعداد بازدیدکنندگان امروز 33
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 173
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 598331
تعداد کاربران بر خط 22
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
آئين نامه و بخشنامه ها
مقالات و نشريات
نظام پيشنهادات 
© کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت براي سازمان مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي و عمومي محفوظ مي باشد.
 
Powered by DorsaPortal