مجری ساختمان ها
 
۱۳۹۶/۱۲/۲۷
صفحه اصلی
blueline
 
 
شرح خبر
با حضور معاون وزير راه و شهرسازي:
عضو جديد هيئت مديره سازمان مجري معارفه شد
مراسم توديع مهندس تقي رضايي و معارفه مهندس حسن احمدي نوري به عنوان عضو جديد هيئت مديره و معاون فني و اجرايي سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي با حضور معاون وزير راه و شهرسازي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي، مهندس عليزاده در اين مراسم با اشاره به هدف‌هاي سازمان مجري و اهميت پروژ‌هاي بيمارستاني، مذهبي، فرهنگي و ورزشي در دست اجراي آن گفت:احداث چنين پروژه هايي از آنجايي كه مورد بهره‌برداري مستمر قرار دارند از حساسيت زيادي برخوردار است.
مديرعامل سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي با اشاره به گستردگي كار اين سازمان در سطح كشور اظهار داشت: ما علاوه‌بر انگيزه‌هاي اداري، احساس معنوي عميقي نيز براي اجراي پروژه هاي مختلف پيش رو داريم چرا كه در پروژه‌هايي مانند احداث بيمارستانها موضوع نجات جان انسانها درميان است.
وي با تأكيد براينكه استفاده نكردن از فرصت‌ها آنها را به تهديد تبديل مي‌كند، افزود: امسال با تلاش شبانه روزي 18 پروژه بيمارستاني با حدود1340 تخت را تحويل دستگاه بهره‌بردار داديم و اين روند در ماه‌هاي آينده نيز ادامه دارد.
معاون وزير راه و شهرسازي با بيان اينكه كار كارشناسي و مديريت شفاف از اصول اساسي در سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي محسوب مي‌شوند، تصريح كرد: از مجموعه مديران سازمان مي‌خواهم با آقاي احمدي نوري همكاري خوبي داشته باشند.
وي به سابقه خدمتي مهندس حسن احمدي نوري اشاره كرد و گفت؛ خوشبختانه ايشان تمام دوره‌هاي كارشناسي و مديريتي را طي كرده و سابقه خوبي از خود بويژه در جلب مشاركت بخش خصوصي بجاي گذاشته است.
مهندس عليزاده همچنين ضمن قدرداني از تلاش‌هاي مهندس تقي رضايي براي وي در سمت مديركلي راه و شهرسازي استان البرز نيز آرزوي موفقيت كرد.
324 تعداد بازدید:
نویسنده:
منبع خبر:
1395/10/13 تاریخ ثبت:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
 
تعداد بازدیدکنندگان امروز 33
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 173
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 598331
تعداد کاربران بر خط 24
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
آئين نامه و بخشنامه ها
مقالات و نشريات
نظام پيشنهادات 
© کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت براي سازمان مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي و عمومي محفوظ مي باشد.
 
Powered by DorsaPortal