مجری ساختمان ها
 
۱۳۹۶/۱۲/۴
صفحه اصلی
blueline
 
 
شرح خبر
در جلسه معارفه سرپرست اداره پيمان و رسيدگي مطرح شد:
تأكيد معاون وزير راه و شهرسازي بر تقويت خود كنترلي در اجراي پروژ‌هاي عمراني
معاون وزير راه و شهرسازي با اشاره به اهميت اداره پيمان و رسيدگي در واگذاري مسئوليت اجراي پروژ‌ه‌ها به پيمانكاران و مشاوران، بر لزوم تشديد خودكنترلي‌ها در فرايندهاي مختلف تأكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي، محمد جعفر عليزاده در مراسم معارفه عليرضا نظري به عنوان سرپرست اداره پيمان و رسيدگي اين سازمان، اظهار داشت: هر ساختاري براي حركت مطلوب و سالم نيازمند وجود واحدهاي نظارتي است كه اين روند را تضمين كند.
مدير عامل سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي با بيان اينكه اداره پيمان و سيدگي نقش مهمي در كنترل و پايش فعاليت هاي سازمان دارد، گفت: اين اداره با انبوهي از آيين‌نامه‌ها، دستور‌العمل‌ها و فهرست‌بهاي سنگيني مواجه است كه كنترل امور پيمان و رسيدگي به آنها با دشواري‌هاي خاص خود مواجه است.
معاون وزير راه وشهرسازي ادامه داد: در كشورهاي پيشرفته خودكنترلي در كنار افزايش دوره تضمين و پاسخگويي كه گاه تا 50 سال نيز مي‌رسد، جاي بسياري از دستورالعمل‌هاي حجيم را گرفته است و پيگيري همين روند مي‌تواند نتيجه مثبتي در پروژ‌هاي عمراني داشته باشد.
عليزاده تصريح كرد: وقتي نظام خود كنترلي در اجراي پروژ‌هاي عمراني شكل مي‌گيرد، پيمانكاراني بوجود مي‌آيند كه از توان فني، اقتصادي و تخصصي لازم برخوردار هستند و كارفرما نيز نقش نظارت عاليه را برعهده دارد.
وي با تأكيد بر اينكه پيچيدگي و دشواري كار چيزي از مسئوليت‌ها كم نمي‌كند، گفت: نيروهاي تخصصي اداره پيمان و رسيدگي بايد خود را بروز نگه دارند و دقت خود را هنگام بررسي‌ها دوچندان كنند.
مدير عامل سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي افزود: از پيشنهادهايي كه بهبود روند اجراي امور را درپي داشته باشد استقبال مي‌كند.
گفتني است در مراسم امروز عليرضا نظري به عنوان سرپرست اداره پيمان و رسيدگي جايگزين قاسم قربانعلي زاده شد. قربانعلي زاده به تازگي به سمت عضو هيئت مديره و معاون برنامه‌ريزي و مهندسي سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي منصوب شده است.
19 تعداد بازدید:
نویسنده:
منبع خبر:
1396/11/10 تاریخ ثبت:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
 
تعداد بازدیدکنندگان امروز 0
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 127
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 594877
تعداد کاربران بر خط 1
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
آئين نامه و بخشنامه ها
مقالات و نشريات
نظام پيشنهادات 
© کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت براي سازمان مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي و عمومي محفوظ مي باشد.
 
Powered by DorsaPortal