مجری ساختمان ها
 
۱۳۹۶/۲/۷
صفحه اصلی
blueline
 
 
سال 1396 : اقتصاد مقاومتي،توليد، اشتغالسازمان مجری ساختمانها و تاسيسات دولتی و عمومی ،بزرگترين سازمان تخصصی در احداث ساختمانهای دولتی و عمومی در کشوراست که به منظور تمرکزسياست گذاری ،مديريت و هماهنگی توسعه وبهينه سازی ،افزايش کيفيت،کاهش زمان اجراو قيمت تمام شده جهت تهيه و اجرای طرحهای ساختمانی و تاسيساتی دولتی و عمومی و عمران شهری در سراسر کشور،به عنوان يکی از سازمان های وابسته به وزارت مسکن و شهرسازی فعاليت می نمايد0
سازمان مجری ساختمانهاو تاسيسات دولتی و عمومی در سال 1372 پس از تصويب اصلاح ساختار و منطقی نمودن تشکيلات وزارت مسکن و شهرسازی و حذف تشکيلات غير ضروری به عنوان يکی از سازمانهای وابسته به وزارت مسکن و شهرسازی شروع بکار نمود.


نمونه پروژه های انجام شده توسط سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات به تفکیک استان دسته بندی شده است، با انتخاب هر استان از طریق کلیک بر روی نقشه به صفحه پروژه ها ی دسته بندی شده ی هر استان وارد می شوید..

پيوندهاي ملي
پایگاه اطلاعرسانی مقام معظم رهبری
رياست جمهوري
پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی
پایگاه اطلاع رسانی پرتال مردمی
بناهاب بلند
شهراه
پروژه ها به تفکیک استان
آخرین اخبار
معاون وزير راه و شهرسازي تشريح كرد؛
تحويل 25 بيمارستان در سال قبل و افتتاح 10 بيمارستان تا پايان هفته دولت/ تسهيل در روند تخصيص اسناد خزانه و تعامل با پيمانكاران و مشاوران/ فعاليت پروژه‌هاي حرم حضرت‌ معصومه(س) و مصلاي تهران
مديرعامل سازمان مجري و تاسيسات عمومي و دولتي ضمن تشريح فعاليت‌هاي سازمان مجري براي ساخت بيمارستان‌ها، ندامتگاه‌ها، ورزشگاه‌ها و مصلاي تهران، از بهره‌برداري 10 بيمارستان تا پايان هفته دولت در سال 96 خبر داد.
با حضور معاون اول رئيس جمهوري
بيمارستان شهرستان بهارستان تهران افتتاح شد
بيمارستان 98 تختي شهرستان بهارستان تهران با حضور معاون اول رئيس جمهوري، وزير بهداشت و معاون وزير راه و شهرسازي به بهره‌برداري رسيد.
بازديد وزير راه و شهرسازي از پروژه ساخت بيمارستان بهار همدان
مديرعامل سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي با اشاره به بازديد وزير راه و شهرسازي از روند ساخت بيمارستان بهار همدان گفت: پيشرفت فيزيكي اين پروژه به 83 درصد رسيده است.
باحضور وزير بهداشت
فازدوم بيمارستان امام خميني(ره) اسلام آباد غرب افتتاح شد
وزير بهداشت در سومين روز از سفر خود به استان كرمانشاه، فاز دوم بيمارستان امام خميني(ره) شهرستان اسلام آباد غرب را افتتاح كرد.
با حضور وزير بهداشت
بيمارستان فردوس افتتاح شد
بيمارستان 148 تختي شهرستان فردوس با حضور وزير بهداشت به بهره‌برداري رسيد.
افتتاح دو پروژه بيمارستاني در روزهاي آغازين سال
معاون وزير راه و شهرسازي: احداث بيمارستان 400 تختخوابي رشت شتاب مي گيرد
سازمان مجري ساختمانها و تأسيسات دولتي و عمومي سال 1396 را با افتتاح دو پروژه بيمارستاني همزمان با سفر رئيس جمهوري به استان گيلان آغاز كرد. يكي بيمارستان بيمارستان 132 تختي آستارا با حدود 13500 متر مربع زيربنا كه براي احداث بناي آن 40 ميليارد تومان هزينه شده است و ديگري بيمارستان 32 تختي رضوانشهر با 3600 مترمربع زيربنا كه حدود 13 ميليارد تومان اعتبار مالي براي آن هزينه شد.
 
 
تعداد بازدیدکنندگان امروز 40
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 107
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 413405
تعداد کاربران بر خط 12
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
آئين نامه و بخشنامه ها
مقالات و نشريات
ستاد اقامه نماز
نظام پيشنهادات 
© کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت براي سازمان مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي و عمومي محفوظ مي باشد.
 
Powered by DorsaPortal